Urgjent Pionere

Shitet nga: Valoni 10 Pri 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Pioneer
Modeli: PIONEER
Shes urgjentisht ngjendje shum tmir teknike per me shum info kontako 049253401 044711388
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim