Shes te gjitha llojet

Shitet nga: Hysi 14 Jan 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes 3 zhvoshnika Tv per shtepi edhe ty per vetura qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim