radio dvd

Shitet nga: lavdim 22 Tet 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Radjo tach shum e mir punon mir viber 0038649141115
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim