shes muzik komplet er vetur me dvd

Shitet nga: lavdim 22 Tet 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Muzik per vetur komplet kastefon dvd me dy zmadhus e mebufer gjerman zvoqniku osht i hiqt prej sanaku tvet se mnxake ven po kur te merr e muntojm.ne ven tvet mon i shen ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim