PAISJE PER STUDIO

Shitet nga: XHEVDET 19 Mar 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Të tjera
shes mikrofon stagg pgt-80
mikset Alto l8 digtal efect
dhe kartelen e zerit LEXICON ALPHA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim