Laptop per pjes

Shitet nga: selman 26 Nën 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Skenderaj
shes laptop per pjes disa cop ram memorje dhe adaptera nuk kan vetem per pjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim