Nvidia GeForce GT 730

Shitet nga: leonard 15 Mar 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Skenderaj
Shes kartelen grafike nvidia geforce gt 730 2GB , posaqerisht per Lojra nga firma (zotac ) kartela asht e re e pa perdorur ne paket e sapo ardhur nga gjermania Disa nga veqorit e karteles jane : 2GB ddr3 memory , Physx by invidia , Open GL 4.4 si dhe funksionon me te gjitha sistemet operative . Per me shum shiqo fotot ose kontakt ne viber : +37745483724
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim