Usb inteso made in Germany orginal

Shitet nga: bekim 07 Qer 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Skenderaj
shes usb te firmes te njohur Inteso madein germany asht shum e shpejt dhe me garancion orgjinal 16 gb 15 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim