tastiera dhe mausi gaming

Shitet nga: leonard 04 Mar 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Skenderaj
Shes tastieren dhe mausin gaming( per lojra) . TASTIERA asht Gaming e re pa perdorun ne paket siq e shihni ne foto e sapo ardhur nga gjermania ka dritat e veta te integrume ( kuqe, kalter , violet ).
MAUSI - asht Gaming i ri i paperdorun i posaardhur nga gjermania mausi gjithashtu ka drita te integrume ( kuqe , gjelbert , verdhë , kalter , kalter qielli dhe violet ) garantoj per to te paperdorne dhe punojn super Tastiera 30€ ,Mausi 20 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim