tastiera dhe mausi

Shitet nga: leonard 15 Mar 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   50 EUR

Komuna: Skenderaj
Shiten tastiera dhe mausi ne paket te pa perdorura .
TASTIERA - eshte Gaming e re e paperdorur e sapoardhur nga gjermania ka dritat e veta te integrume muni me i ndryshu sipas deshires ( Kuqe , Kalter , Violet )
MAUSI - eshte Gaming gjithashtu i ri i paperdorun i sapoardhur nga gjermania i ka te integruara dritat si tastiera muni mi ndryshu sipas deshires ( Kuqe , Kalter , gjelbert , verdhe , violet , dhe kaltet qielli ) garantoj per kto jan te paperdorne dhe ne gjendje te rregullt Qmimi : Tastiera 15 € , Mausi 10€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim