usb LED

Shitet nga: lavdim 09 Shk 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   5 EUR

Komuna: Skenderaj
shes drita LED me fuqi 5 watt drita eshte e pershtatshme per lexim ndriqim naten permes laptopit ose me adapter me usb port nese laptopi lehet ne opcionin sleep drita vendoset ne portin e usb dhe perdoret per ndriqim ter naten deri ne mengjes .qmimi 5 euro copa sasia e limituar .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim