Mbrojtese per iphone dhe samsung

Shitet nga: Mbrojtese 02 Sht 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Skenderaj
Shes mbrojtese-per :
Samsung mega - 10e
Samsung note 3 -10e
Samsung ace . - 4e
Iphone 5-5s - 5e
Samsung note 4- 3e

Te gjitha jon origjinale . Nese i merrni te gjitha shiten ma lir 25 euro . Per me shum informata mund te kontaktoni edhe ne viber +37745693208 ose ne hotmail
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim