Numrat e VALA me pako n'trip te ri pa perdor

Shitet nga: numra 18 Jan 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   15 EUR

Komuna: Skenderaj
shes numrat e VALA me pako n'trip; me 2gb internet dhe minuta dhe sms fal vetem duhet mi regjistru ne post ne emer te atijj qe e blen edhe aktivizohet
044725011 - 15 euro
044725150 - 15 euro

per me shum 049649099
ose 044655390
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim