Usb inteso made in Germany orginal gmb

Shitet nga: bekim 07 Qer 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Skenderaj
usb inteso made in germani 16 gigabajt per orgjinal lype ne google usb inteso e she ku marohen ne germani gmb qe dot thot gembeha asht orgjinal meka ardh nga gjermania shiqo ne googel dhe bindu googel tani shko billder nuk asht sikur kto fallc si do firma qe smun mej gjet ne googel kurr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim