zhbllokim i android dhe ios

Shitet nga: xxxxxx 05 Sht 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
zhbllokoj iphone qe jan me error 53 10euro dhe me logon e itunes 5euro
gjithashtu bej restore te gjitha llojet e iphone 5euro
bej jailbreak ios7 5euro , hap icloud pa te dhenat e karteles bankare 3euro.
bej zhbllokimin e te gjitha llojeve android qe jan te bllokuar me google acount 10euro , dhe bej restart te gjith telefonat android 5euro. ju luten telefononi pas ores 13:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim