Aparat profesjonal Nikon

Shitet nga: Hilli 15 Mar 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Fotoaparate
Shes aparatat Nikon D 40 dhe D 5000,me gjithe lensa njeri lens eshte 24/300mm kurse tjetri 18/105mm.
nr.tel. +38649679591 ne Viber.
BEJ EDHE NDRRIM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim