Nikon D40

Shitet nga: diar 01 Dhj 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Fotoaparate
Shes aparatin fotografik Nikon D40 me objektiv 18-55mm me te gjitha paisjet, aparati eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte shume pak i perdorur.

URGENT!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim