2+(1) TV

Shitet nga: Lindi 10 Dhj 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes 2 Tv ngjendje shum tmir teknike per me shum info kontakot 049150263
*
Shes tv GRONDIG 24 inch .N'gjendje shum tmir teknike
HD ready, HDMI port, VGA input., zerimi 2x6w konsumi i energjis 45kw.,100-240v
Qmimi 100 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim