TV GRUNDIG 32 inch (82 cm)

Shitet nga: Kushtrim 29 Dhj 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 EUR

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
TV GRUNDIG 32 inch (82 cm), televizioni eshte i importuar nga gjermonia dhe eshte ne gjendje te mir pune. Mund te me kontaktoni ne fb ne: https://www.facebook.com/KushtrimHamza
ose ne tel. 049 527 436
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim