TV LCD Hannspree 19 inch

Shitet nga: Genc 23 Shk 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet televizori Hannspree 19 inch ne gjendje te rregullt dhe punon shum mir . Mund te perdoret edhe si monitor i kompjuterit . Ka edhe daljen HDMI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim