TV Monitor

Shitet nga: Fehmi 13 Shk 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv Monitor samsung
Hdmi Wga anttena

i perdorur nje shenje e ka ne ekran por nuk dihet
kur te eshte ndezun edhe shym pak dihet
nje dygme nuk e ka, siq duket edhe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim