TV filips gjendje perfekte

Shitet nga: privat 15 Dhj 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes tv filips punon mir i jap me qmim te volitshem .viber +38649822539 urgjent 40 euro punon perfekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim