Tv

Shitet nga: Lindi 13 Dhj 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv ngjendje trregullt per me shum info 049150263
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim