Tv

Shitet nga: Adem 31 Tet 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet tv osht ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim