kamera dhe alarma

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: leoni 23 Jan 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Video kamera
Bejm shitjen dhe montimin e kamerave dhe alarmavë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim