Instalim i kamerave me super kualitet cmime te p..

Shitet nga: Betimi 23 Mar 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Skenderaj
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Shiten dhe montohen kamerat e sigurise me set 4-she 8-she 16-she etj :

SET-i komplet ( 4 Kamera te mbrojtura nga shiu/bora 800TV-llajna etj me incizim infrared naten dhe diten, me DVR me porta HDMI,VGA,LAN, USB etj me kablla kualitative kundrejt kushteve atmosferi, adapter, maus,Hard Disk per Incizime deri ne nje muaj etj )

370 Euro me montim 4 copa
580 Euro me montim 8 copa

Nuk ka nevoj per ip reale, vetem internet duhet te kete ne DVR dhe mund ti qaseni nga e gjithe bota me Kompjuter Windows,MAC,Linux si dhe telefona Android dhe iPhone etj.

Me garancion 12 muaj perveq demtimeve fizike dhe rrymes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim