Kamera dhe alarma

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: leoni 27 Shk 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Bëjmë shitjen dhe montimin e kamerave dhe alarma sigurie satel dhe saturn me 2 vite garancjon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim