Kamera dhe alarme

Shitet nga: ilir 27 Shk 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Disa nga punet tona ne Facebook : ilir Regja
Servisim brenda 24 orve 24 / 7 Posedojm

Kamera vezhguse IP dhe Analog per fabrika dyqane shtepi zyre etj

ALARM kunder vjedhjes me kabell dhe pa kabell lajmron ne Tel / Mobil kudo qe jeni

ALARM kunder zjarrit ju lajmron ne Tel / Mobil kudo qe jeni

Interfoni dhe videofoni

INVERTOR per kamera

Bejm montimin ne ter KOSOVEN si dhe shtrirjen e kabllove para perfundimit te

Viber + 377 - 44 - 476 - 104
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim