Kamera vezhgimi per te gjithe Ambjentet

Shitet nga: Remi 28 Mar 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
pershendetje . tregtojme sisteme kamerash me shumice dhe me pakice . pasi ju ti blini ne vijme dhe i montojme ato ne ambjentet tuaja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim