Iphon 4 16gb-i Zi fullunlock

Shitet nga: Dardan 04 Shk 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Skenderaj
iPhon 4 16gb i Zi fullunlock
16gb
Camer i ben perpara dhe mbrapa
I bejen gjitha programet
I beje gjitha kartat
Nuk ka gritha eshte shume i rujtun
I ardhur nga ZVICRRA
Nuk ka icloud
Ka folje
Per gjithqka mundeni mem lajmru ne nr : 045919016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim