Nokia 1020 41 Milion Pixel,64 GB, Windows 8.1

Shitet nga: Albert 30 Mar 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

340 EUR

Komuna: Skenderaj
Kamera ka 41 Million Pixel, ka 64 GB vend shenimi Handy.
I paperdorur, ska Sim Kart Blok, ka kontrat dhe Garanti akoma ku vlen Garantija 8 Muaj.
ka dy Giga Memory, me windows 8.1 Si system, ban update kur qdo system i ri vjen,si tash qe
pritet te vjen Windows 10 nket Vit.
Me Handy vjen edhe Fatrulla mbrojtse me vend per Bank karta.
mbas blerjes bejm Kontraten per Pronar te ri. Dhe jep Kontraten Originale.

Handi osht me Dual Prozessor 1.8 Giga Herz, 2 Giga
Memory.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim