Samsung galaxy s3 mini dhe samsung galaxy gio

Shitet nga: ideal 04 Shk 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
##shes samsung galaxy s3 mini per pjes si dhe samsung galaxy gio . samsung s3 mini osht krejt i mir edhe pak i perdorun ....defekt ka diqka mrena n pllak shkymet kajher edhe nuk i run fotot as kurgjo veq kush don me marr per pjes ...xhamin,touchin,baterin etj etj. samsung galaxy gio osht i perdorun punon mir si i ri .. telefonat i ndrroj me: i phone 5/5c me icloud ose me naj tel qe m pershtatet . qmimi n baz t marrveshjes##
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim