samsung

Shitet nga: gzim 12 Mar 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
punon shum mir dhe e man baterin qmimi 15 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim