samsung

Shitet nga: gzim 12 Mar 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Skenderaj
punon shum mir dhe e man baterin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim