Fellne

Shitet nga: xxxx 22 Mar 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 16 Origjinale WW Passat te ardhura nga Austrija nuk jan te vozitne ne Kosove per me hollsisht na kontaktoni ne nr Viber +38649/711/265 ose 044/705/964
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim