Fellnet me Goma 225.40 NR 18

Shitet nga: Sheti 15 Sht 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellnet siq shihen në Foto , me Goma të Mira 225.40 Nr 18
Fellnet jon te Kromit ( Vizllues ) jon në gjëndje të rregullt nuk dridhin as nuk ushtojn
Bojn per lloje të ndryshme te Kerreve si : Audi , Passat , Golf , etj .
Arsye qe i shes osht qe e kom ndrru Kerrin .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim