205/50 ZR 16 goma tveres

Shitet nga: Valmir 29 Mar 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
2 Goma tveres
qmimi 40 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim