4 gomat e vetures

Shitet nga: ardi 19 Mar 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 gomat e vetures me dimensione 205/55R16 te perdorura ,m+s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim