4Goma te Dimrit 195/65/15

Shitet nga: kulle 17 Jan 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kater goma te dimrit 195/65/15 M&S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim