4Goma te dimrit

Shitet nga: kulle 20 Dhj 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te dimrit te 4 njejta 195/65/15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim