AKSION pjes Mercedes190 bandash,,zgllob,Far,vollan

Shitet nga: veton 20 Shk 00:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 EUR   40 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
AKSION shes 4 bandash nr 15 per mercedes 190 duhet bajn dhe per Vetura tjera bandashte jon ardh nga gjermania jon me ventilla te ri jon me rrot kapne dhe jon me sherafa jon ballansun qmimi i fundite per 4 bandash 45 EUR BANDASHAT vin KOMPLET ME SHERAFA DHE RROTKAPNE ( PA GOMA ) i jap 2 goma veres gratis kush i blen ndaras shiten vetem bandasht 30 euro sherafat 20 euro dhe rrotkapnet 10 euro posedoj faren e djatht per mercedes 190 me dy tregues 40 euro komplet vetem fara shitet 30 euro treguest 20 euro dyte shes zgllob i mram per mercedes 190 vetem 15 euro shes Timon(Vollan) origjinal per mercedes 190,200,250tsh shum i rujtum 20 euro qmimi i fundite pres bleres serioze gjindemi mitrovice.bej ndrrim me qfar do qofte nese me pershtatet,psh,armotizera te par per mercedes 190tsh interier (ulse)per mercedes 190 tsh,Android-Box-T9 etj pres oferta serioze nr viberit +38349882616
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim