Alu felge 17 GTR MAMA

Shitet nga: alufelge 24 Mar 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Felget jan te ruajtrua bejn per:
Audi
Mercedes
Golf 5,6
Passat etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim