Alufelga 16" per BMW

Shitet nga: Misiraj 04 Jan 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten alufellnet ne gjendje shum te mire me guma shum te mira Michelin M+S per dimen ver .felgat jon pa as ni grrith te posa ardhura nga Gjermonia.qmimi 300 fix.felgat bejn edhe per T5 VW
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim