Alufellget 15 bejn golf 2 dhe golf 3

Shitet nga: Florim 31 Mar 00:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   70 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alufellget shiten jan me 4 vrima jan per golf 2-sh golf 3 sh jan 15 col bejn edhe per tjera vetura por nuk e di te sakt .jane ylli me 5 brinj jane kater copa pa goma, beji ndrrim me 15 col me 5 vrima per pasat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim