BMW

Shitet nga: Besi 27 Tet 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesh keto felne te ardhura nga Germany nuk jan te vozitura ne kosov
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim