Bandash

Shitet nga: Fahredin 25 Nën 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandash Per Gollf 5 Touran Passat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim