Bandasha 20 Per Rimorkio Te beogradit

Shitet nga: .... 03 Pri 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHes 2 bandasha numer 20 per Rimorkio Te Beogradit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim