Bandasht jan per Golf 4 bejm ndrrim

Shitet nga: naim 30 Nën 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   110 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Bandasht 15 per Golf 4 me guma tmira
baj edhe ndrrim me bandash 15 per GOLF 5
Ju mir presim. qmimi esht pak i diskutushum,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim