FELLNE 18 PER BMW

Shitet nga: Fellne Dje 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 18 per bmw
Baj ndrrim me fellne per golf 2
Bajn per bmw 5 e60 bmw 3 e90 etj.
Fellnet jan gjendje tmir
Jan tbukura fellnet ngjyr e zez
Nuk dridhin nuk gjujn as sen
Fellnet jan t'ardhura pa guma
Per mashum kontakto viber/whatsapp +386-49-679-405
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim