Felga per mercedes

Shitet nga: Felga 16 Mar 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes felga per mercedes shum te mira 2 goma te veres (te reja) 2 te dimrit me shrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim